Ofisler

Tam donanımlı ve hazır teknik altyapısı ile APY TEKMER, girişimcilerin ihtiyaç duyduğu çalışma ortamını sağlamaktadır.

APY TEKMER’de yer alarak;
  • Yatırımcı ve potansiyel müşterilerle etkileşim halinde olma,
  • 5746 sayılı kanunun tanıdığı ayrıcalıklardan, KOSGEB desteklerinden ve ar-ge teşviklerinden faydalanma,
  • Girişimcilerle, ekosistem paydaşlarıyla ve diğer teknoloji firmalarıyla birlikte çalışma fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Toplantı Odaları

APY TEKMER’de yer alan farklı ihtiyaçlara yönelik toplantı salonları profesyonel bir ortamda, profesyonel bir ekibin desteğiyle verimli bir toplantı gerçekleştirmenizi sağlar.

4 adet 8 kişilik ve 1 adet 14 kişilik toplantı salonlarında üyelerimiz için ücretsiz kullanım ve kiralama hizmetleri vardır.

Konferans Salonu

Herkesin kullanımına açık, lansmanlar, şirket sunumları, tanıtımlar gibi farklı etkinlikler için tasarlanmış 100 kişi kapasiteli konferans salonunda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm teknik alt yapı mevcuttur.

Etkinlik Alanı

APY TEKMER’de girişimcilik ekosistemiyle networking imkanı sağlayabilecek üyelere özel demo dayler, workshoplar, panel ve oturumlar düzenlenerek; girişimcilerin potansiyel satış, yatırım ve iş geliştirme fırsatları yakalaması amaçlanmaktadır.

Modüler yapısıyla farklı kullanımlar için mekan olarak kiralanabilecek alan geniş imkanlarıyla ayrıca kiralanabilmektedir.

Oyun Alanı

Birlikte üreten girişimlerin, birlikte eğlenebileceği, eğlenirken yeni iş ve fikirler geliştirebileceği bir dinlenme alanı olarak konumlandırılmıştır.

Sessiz Kapsüller

Esnek, verimli ve inovatif bir çalışma ortamı sağlayan APY TEKMER’de yer alan çalışma kapsüllerinde rahatsız edilmeden dilediğiniz kadar çalışabilir ve dilerseniz ekip arkadaşlarınızla mini toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Uyku Odaları

Ofislerdeki yeni trendleri takip eden APY TEKMER, bünyesindeki 4 adet uyku odası ile iş verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur. 24 saatin yetmediği ve işlerin bir türlü yetişmediği girişimcilik dünyasında, günün her saatinde kullanabileceğiniz uyku odalarıyla konsantrasyonunuzu toplayarak daha özgüvenli, istekli ve verimli çalışabilirsiniz.